PODZIEL SIĘ

Aquaman zarobił mnóstwo pieniędzy, co wymusiło na studiu Warner Bros inne spojrzenie na kinowe Universum DC. Studio już zapowiedziało, że będzie teraz bardziej kłaść nacisk na solowe produkcje o herosach i mścicielach niż na łącznym Universum.

Świat także mogła obiec informacja, iż studio już zleciło prace nad drugą częścią filmu o Aquamanie. W tym wypadku jeszcze nie wiadomo, czy ponownie za kamerą stanie James Wan. Reżyser wypowiedział się, iż z chęcią to zrobi, o ile scenariusz do filmu będzie obiecujący.

Dziś w nocy zaś mogliśmy się dowiedzieć, że to jeszcze nie koniec, jeśli chodzi o podwodny świat DC! Studio zapowiedziało, iż mają w planach nakręcenie filmu zatytułowanego „The Trench” a sam film miałby być horrorem! Nie wiadomo kto ma być reżyserem tego spektaklu, ale producentem wykonawczym ma być sam James Wan.

Padło parę głosów, iż film ten jest na siłę i tylko wykorzystuje sukces „Aquamana” ale prawda jest taka, że każde studio tak robi (A najprostszy przykład możemy ujrzeć w kinowym universum Marvela). W filmie „Aquaman” zostało jedynie powiedziane, iż jest to jedna z kilku wielkich cywilizacji Atlantydy która (jako jedyna) doprowadziła się do „upadku”. Jeśli film ma poruszyć ten wątek i wyjaśnić nam czemu te stworzenia takie są, to zapowiada się ciekawy film od DC, który gatunkowo pięknie wpisze się w Universum DC.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!