PODZIEL SIĘ

Zaraz po trailerze „Arrow”, otrzymaliśmy zwiastun kolejnej produkcji z DC CW-Verse! Tym razem dowiedzieliśmy się nieco o tym, co nas może czekać w 6 . Sezonie „The Flash”!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Zupełnie jak w przypadku zajawki Szmaragdowego Łucznika, dzięki poniższemu materiałowi dostajemy mały wgląd na to, z czym muszą zmierzyć się nasi bohaterowie, w tym na głównego złoczyńcę tego sezonu – Bloodworka! Wiadomo, że wszystkie początkowe wydarzenia mają poprowadzić prosto do „Kryzysu na nieskończonych ziemiach”, który jak się okazuje, nie zakończy show o szkarłatnym speedsterze, co zdziwiło samego showrunnera serialu, Todda Helbinga:

„Kiedy tylko przeczytałem scenariusz do pilotażowego odcinka „The Flash”, to zawsze byłem przekonany, że zakończy się wraz z Kryzysem, także jak najbardziej jestem podekscytowany faktem, że  jednak Barry pobiegnie z nami jeszcze trochę, a uważam, że jeszcze sporo możemy pokazać. Myślę, że całokształt serialu nieco się zmieni po wydarzeniach z nadchodzącego crossoveru, doda mu nieco więcej pozytywnej energii, czego z resztą zawsze pragnęli fani”

Wielbiciele komiksów doskonale wiedzą jak „Kryzys na nieskończonych ziemiach” skończył się dla Barry’ego Allena, także ciekawe, w jaki sposób rozegrają to twórcy serialu.  Co o tym myślicie? Zapowiada się potężny sezon!

„The Flash” wraca na ekrany 8 października.