PODZIEL SIĘ

Reżyser słynnego filmu “The Room”, który został głównym bohaterem “The Disaster Artist”, już od dłuższego czasu wyrażał chęć zagrania Jokera w nowym filmie od DC. Gdy zabrakło Jareda Leto na plakacie promującym “The Suicide Squad”, Tommy Wiseau skorzystał z okazji i opublikował wersję plakatu z jego nazwiskiem wśród obsady.


Wygląda na to, że Joker nie pojawi się w najnowszym “The Suicide Squad”. Chociaż postać jest kluczem do historii Harley Quinn, w komiksach Joker nigdy nie był główną częścią Legionu Samobójców. Poza tym kreacja Jokera w wykonaniu Jareda Leto została bardzo chłodno odebrana przez fanów DC. Jest więc bardzo prawdopodobne, że w “The Suicide Squad” nie będzie żadnego Jokera, jednak Tommy Wiseau nadal ma nadzieję na rolę przez wzgląd na wspólną historię z Jamesem Gunn’em, którzy obaj zaczynali jako twórcy niskobudżetowych filmów.

Produkcja “The Suicide Squad” już się rozpoczęła, więc aktor raczej nie ma co liczyć na pojawienie się w filmie jako Joker, chociaż z pewnością wielu fanów chciałoby zobaczyć Wiseau w roli Jokera. Premiera filmu jest zapowiedziana na 6 sierpnia 2021 roku.