PODZIEL SIĘ

Gorąca wiadomość o tym, iż Brandon Routh zagra drugiego Supermana w tegorocznym crossoverze Arrowverse jest już passe! Teraz jesteśmy świadkami doniesień, iż wielki powrót do świata superbohaterów stacji The CW zaliczy Tom Welling w roli… Trzeciego Supermana!

Trzech Supermanów w jednym crossoverze?! Można rzec, iż jest to obłędne, ale przecież to CWverse! Właściwie to trzeba przyznać stacji The CW wielki wyraz szacunku, iż ściągają do siebie zasłużonych już aktorów, którzy w przeszłości mieli pewne historie z rolami w filmach/serialach z superbohaterami.

Żeby znać Toma Wellinga to nie trzeba nadto cofać się pamięcią w dawne dzieje, ponieważ oglądaliśmy go w roli Clarka Kenta w serialu Smallville (stacja The CW), a niedawno wcielał się również w biblijną postać Kaina w trzecim sezonie przygód Lucifera.

Natomiast Lynda Carter znana jest nieco młodszym fanom z serialu Supergirl, gdzie wcielała się w Panią Prezydent USA. Starsi widzowie mogli być świadkami jej młodzieńczego piękna, którego ukazywała w serialu Wonder Woman jako tytułowa bohaterka.

Kto jeszcze zagości w tym crossoverze?! Macie jakieś typy? 🙂