PODZIEL SIĘ

Jeśli jest jedna rzecz, o którą fani Arrowverse prosili The CW, odkąd Arrow zadebiutował w 2012 roku, to pojawienie się Toma Wellinga, gwiazdy Smallville.

Z czasem przestało mieć znaczenie, w który serialu miałby się pojawić, a nawet kogo miałby grać (choć preferowany był oczywiście  Superman), fani chcą po prostu Wellinga. Teraz wygląda na to, że to życzenie może zostać jednak spełnione.

Według jednego z fanów na Armageddon Expo w Nowej Zelandii Welling podobno potwierdził podczas swojego panelu, że pojawi się w Arrow w przyszłym sezonie. Nie wskazał jednak, kogo będzie grał, ani jak obszerna będzie jego rola.

Fan deklaruje na Twitterze, że ma materiał z Wellingiem potwierdzającym jego występ, nie mogą go udostępnić ze względu na warunki konwencji. Materiał z panelu ukazał się gdzie indziej w mediach społecznościowych, ale jest to tylko częściowy materiał i nie zawierał komentarza dotyczącego Arrow.

Co Wy na to, wierzycie w to? Myślicie, że Welling znów może się wcielić w Supermana, tym razem na Ziemi-1? Dajcie znać na Discordzie!