PODZIEL SIĘ

Odtwórca roli Boga Podstępu, Tom Hiddleston, niedawno wyjawił, że od dłuższego czasu wiedział, co stanie się z jego postacią po “Infinity War”. Chcecie wiedzieć jak długo aktor musiał trzymać język za zębami w tej kwestii?

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

W czasie ostatniego wywiadu Hiddleston wypowiedział się na temat swojej roli i planów wytwórni na przyszłe lata. W czasie rozmowy o trzeciej części Avengers został wprost zapytany, jak długo wiedział, że mimo “oficjalnej” śmierci, Loki dostanie niedługo po tym własny serial. Aktor wyjawił, że dostał tę informację niecałe dwa miesiące przed premierą Infinity War, a dokładnie 6 tygodni zanim film wszedł do kin!

Całość wywiadu możecie zobaczyć poniżej:

Loki pomimo uduszenia przez Thanosa na samym początku powrócił do mącenia wśród Avengersów w ostatniej części, czyli “Endgame”. Tam właśnie jego wersja z 2012 roku, a konkretnie z bitwy o Nowy Jork, ukradła Tesseract i uciekła bohaterom sprzed nosa.

Zdjęcia do serialu o przygodach podróżującego w czasie Lokiego mają rozpocząć się już wkrótce – na początku przyszłego roku!