PODZIEL SIĘ

Najnowsze pogłoski mówią o czymś niesamowicie szokującym! A to za sprawą nowej współpracy Disney-Marvel i Sony Pictures, którzy to wspólnymi siłami chcą poszerzać multiwersum Spider-Mana i zekranizować Tajne Wojny!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Secret Wars, czyli Tajne Wojny Spider-Mana miałyby zaskoczyć wszystkich widzów dlatego, że w Marvel Studios planuje przywrócić do roli Petera Parkera takich aktorów jak Tobeya Maguire’a oraz Andrewa Garfielda, którzy dołączyliby do Toma Hollanda i wraz z Tomem Hardym jako Venom połączyli by wspólnie siły w celu współpracy!

To właśnie byłaby jedyna okazja na pokazanie Venoma w MCU, ponieważ Marvel Studios nie pragnie pozyskania zgody Sony Pictures na wspólne nakręcenie jego filmu, ze względu na to, iż Disney nie pozwoli na film o złoczyńcy.

Oczywiście są to tylko małe pogłoski, które nie zawsze mogą zostać zrealizowane! Chociaż po Civil War, Infinity War i Endgame czas na kolejne wielkie wydarzenie jak będzie ekranizacja Tajnych Wojen! Czy tak się stanie, tego nie wiemy, aczkolwiek powrót dawnych Spider-Manów byłby niezwykłym i szalonym posunięciem Marvel Studios i Sony!