PODZIEL SIĘ

Aktor Brian Tyree Henry, który zagra nieznaną do tej pory postać w filmie The Joker ujawnia szczegóły dotyczące fabuły tego filmu!

Do tej pory nie znamy dokładnej fabuły filmu The Joker, jedynie to, że akcja filmu będzie rozgrywała się w latach osiemdziesiątych i zobaczymy genezę największego złoczyńcy DC Comics.

Brian Tyree Henry podał nieco więcej szczegółów co do głównej postaci tego filmu:

„Film naprawdę idzie w parze z historią pochodzenia złoczyńcy, który nigdy się taki nie urodził. Jest to coś, co dzieje się w ich życiu, że porzucają wiarę w ludzkość; widzą wady ludzkości i czują, że muszą to naprawić. A widząc co dzieje się z „Jokerem”, to zaczynasz zauważać, jak naprawdę był szczęśliwym człowiekiem. Naprawdę próbował znaleźć tę nadzieję w ludzkości, dopóki go nie zniszczyła i musiał po prostu zrezygnować i przekształcić ją.” – powiedział aktor.

Dodając również, informację o matce Jokera w filmie i prawdopodobnie to właśnie ona będzie głównym czynnikiem do jego wielkiej przemiany w złoczyńcę jakiego świat potrzebuje!

„Kolejną rzeczą, którą zobaczycie to związek między chłopcem, a matką. W pewnym momencie [Joker] był zdolny do miłości, ale później możemy pomyśleć o tym, co sprawiło, że zmienił się w całkiem innego człowieka.” – zakończył wywiad Henry.

Początkowo film miał opowiadać interakcję Jokera z ludźmi, którzy go otaczają. Jednakże prawdopodobnie dostaliśmy informację, że w filmie kluczową rolę odegra jego matka, a jej potencjalna śmierć doprowadziła Jokera do szaleństwa!