PODZIEL SIĘ

Skład Titans znacząco wzrośnie w nadchodzącym sezonie i zapewne skończy jako największa obsada w całym uniwersum telewizyjnym, które zaczęło budować DC. Trzeba przyznać, że już w pierwszym sezonie obsada była spora, a nadchodzący ma wprowadzić jeszcze paru innych superbohaterów oraz trio złoczyńców. 

Osoby, które obejrzały pierwszy sezon, wiedzą, że już finał pierwszego sezonu zapowiedział nam pojawienie się Superboya. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że w drugim zobaczymy również Deathstroke’a z rodzinką, Aqualada i nie tylko.

W finale pierwszego sezonu, gdzie Dick Grayson przeszedł na ciemną stronę mocy, a Conner Kent i Krypto uciekli z Cadmusa, wygląda na to, że Garth będzie współpracował z resztą nastolatków, aby przywrócić Dicka do normalności.

titans-batman

Nowa obsada zapowiada się w następujący sposób: Esai Morales jako Deathstroke/Slade Wilson, Chella Man jako jego syn, Jericho, Chelsea T. Zhang jako jego córka, Rose (aka Ravager), Joshua Orpin jako Conor Kent i Iain Glen jako Bruce Wayne.

Oprócz powyżej wymienionych bohaterów, zobaczymy również: Jasona Todda/Robina, Hawka i Dove, Wonder Girl oraz Mercy Graves.

Co myślicie o powrotach i debiutach w nadchodzącym sezonie? Koniecznie podzielcie się tym w komentarzach i na Discordzie!