PODZIEL SIĘ

Niedawno w sieci zaroiło się od informacji o kolejnym, drugim już sezonie „Titans”. Swoje kilka groszy postanowiła dodać również Minka Kelly, śliczna aktorka, która wciela się w postać Dawn Granger, czyli super heroinę o nazwie Dove. Zdjęcia ukazują jej delikatnie odświeżony wygląd…

Jak już wspomniałem wyżej, od jakiegoś czasu w sieci aż huczy na temat serialu o Tytanach DC. Najpierw dowiedzieliśmy się, że wątek konfliktu z Trigonem będzie kontynuowany. Potwierdzono również przemianą Dicka Graysona w Nightwinga, oraz że zobaczymy go w nowym kostiumie. Do tego w serialu ma pojawić się sam Bruce Wayne, czyli Batman, a bohaterom przyjdzie zmierzyć się z całą rodziną Slade’a Wilsona, znanego bardziej jako Deathstroke. No i nie zapomnijmy jeszcze o debiucie Superboya.

Pośród tych wszystkich informacji jednak zabrakło zbyt dużej liczby informacji o Hawku Alana Ritchona oraz Dove Minki Kelly. Widzieliśmy dużo zdjęć oraz materiałów z planu, na których pojawiła się również Minka, jednak nie wiemy nadal, jaką rolę odegra zarówno ona, jak i sam Hawk.

Wśród tych materiałów przypomnę jeden z niedawnych, udostępnionych przez Minkę na Instagramie:

To jeden z najnowszych, który rzekomo pokazuje bardziej odświeżony wygląd Dove:

Poniżej również odnośnik do oryginalnego postu na Reddit:

New BTS of Minka Kelly (Dawn Granger/ Dove) from TitansTV

Szczerze? Osobiście nie widzę za dużo zmian, może jedynie niewielki upgrade, jeśli chodzi o włosy.

A wy dostrzegacie coś, co zmieniło się w wyglądzie Minki? Dajcie znać na Facebooku lub Discordzie!