PODZIEL SIĘ

Trzeci odcinek nowego sezonu “Titans” pod tytułem “Ghosts” sugeruje nam, że Dick Grayson (grany przez Brentona Thwaites’a) ma krew na rękach, którą zbrukał się podczas pracy u boku Batmana (Iain’a Glen’a).

W tym odcinku, Dick Grayson i Hall (Alan Ritchson) zbliżają się do schwytania Doktora Light’a, jednak wahający się Robin pozwala złoczyńcy uciec. Zawiedziony Hank wylewa swoją frustrację, co Dick komentuje słowami “Będę miał kolejną szansę.” Ta odpowiedź jeszcze bardziej denerwuje Hank’a. Wypomina Graysonowi, że “Tamten Robin nie zmarnowałby tej szansy.”

Dużą część serialu stanowią próby pogodzenia się Robina ze swoją przeszłością, ściśle związaną z pracą u boku Batmana. Komentarz Hank’a sugeruje, że dawniej Robin był w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby powstrzymać złoczyńcę przed popełnianiem zbrodni. Może to oznaczać, że Dick Grayson zabijał niektórych wrogów, będąc pomocnikiem Mrocznego Rycerza.

Czy wątek krwawej przeszłości Graysona zostanie rozwinięty w kolejnych odcinkach? Czy poznamy kim były jego ofiary? Jaką rolę w nowym sezonie odegra Batman? Być może odpowiedzi na te pytania uzyskamy już w kolejnym odcinku 2. sezonu “Titans”!