PODZIEL SIĘ

Joshua Orpin to aktor, który w najnowszym sezonie „Tytanów” wcieli się w postać Superboya. Niedawno postanowił podzielić się na Instagramie zdjęciem prezentującym Krypto, Superpsa!

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że „Swamp Thing” nie będzie miał sezonu drugiego, co zaczęło snuć różne teorie i domysły, a także rodzić pytania o przyszłość DC Universe oraz pozostałych seriali. Jak widać, mają się one nie najgorzej, skoro gwiazdy “Titans” co chwilę publikują jakieś informacje na temat kolejnego sezonu. W dodatku „Stargirl” oraz “Harley Quinn” również są w fazie produkcji.

Pod koniec sezonu pierwszego zapowiedziano pojawienie się dwóch kultowych postaci ze świata DC ComicsSuperboya oraz Krypto, Superpsa. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że rolę Chłopca ze Stali wcieli się australijski aktor, Joshua Orpin. W dodatku okazało się, że Krypto również pojawi się, stojąc u jego boku.

Chociaż nie znamy szczegółów roli Krypto w serialu, to jednak nie powstrzymało Orpina przed udostępnieniem zdjęcia zza kulis, które oficjalnie zapowiada Krypto. Sprójrzcie sami:

Oprócz tych szczątkowych informacji oraz zdjęć zza kulis, możemy spekulować, że w serialu pojawi się również organizacja Cadmus, która jest odpowiedzialna za stworzenie Superboya, a także być może za Krypto.

Jesteście podekcytowanie tym, że zobaczycie Krypto oraz Superboya? Komentujcie jak zawsze!