PODZIEL SIĘ

Twitter Punishera opublikował ostatnio migawkę zdjęć “przed” i “po” transformacji Bena Barnesa – aktora wcielającego się w Billy’ego Russo.

The Punisher wraca na Netflixa za nieco ponad tydzień, a wraz z nim pojawił się charakterystyczny złoczyńca z kart komiksów Marvela. Głównym antagonistą pierwszego sezonu była postać Billy’ego Russo, ważnej postaci z przeszłości Franka Castle’a. Pod koniec sezonu Frank okropnie okaleczył Billy’ego i fani spodziewali się, że doprowadzi to do tego, że w drugim sezonie zacznie on posługiwać się pseudonimem Jigsaw.

Billy Russo wróci w drugim sezonie The Punisher, choć okazało się, że nie będzie on nazywany Jigsaw. Nie oznacza to jednak, że nie będzie miał wielu znaków charakterystycznych dla tej postaci, w tym jego strasznych blizn. Nowy materiał opublikowany na oficjalnym Twitterze serialu przedstawia przemianę Billy’ego w makabrycznego złoczyńcę w drugim sezonie. Zobaczcie sami!

Premiera drugiego sezonu odbędzie się 18 stycznia. Czy następnie serial podzieli losy Daredevila i reszty, zwijającego się uniwersum Marvel Netflix? Jak myślicie? Dajcie nam znać na naszym Discordzie!