PODZIEL SIĘ

The Flash powróci na ekrany telewizorów dopiero tej jesieni, jednak wszyscy fani serii mogą powoli wsiadać do hypetrainu, ponieważ zaprezentowano nam nowy kostium Barry’ego Allena (Grant Gustin)! Gustin i jego koledzy z Arrowverse byli ostatnio gwiazdami serii okładek Entertainment Weekly, na których widzimy liczne zdjęcia aktora w jego nowym stroju. Zobaczcie sami:

Pierwszym, co rzuca się oczy w nowym kostiumie jest o wiele więcej złotych linii, głównie na ramionach, torsie i udach Barry’ego. Ponadto na żadnym zdjęciu nie widzimy Flasha w masce, możemy więc mieć nadzieje, że w sezonie 6 bohater częściowo powróci do klasycznego kostiumu i znów pokaże się w uwielbianej przez fanów masce zakrywającej podbródek! Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć nowego stroju Flasha, kliknijcie tutaj!

Końcówka sezonu piątego dała nam mały wgląd w to, co zobaczymy w wielkim crossoverze Crisis on Infinite Earths, jednak oprócz tego nie wiemy, co czeka Barry’ego Allena i jego przyjaciół oraz rodzinę w szóstym sezonie Flasha.

„Po tym, jak pierwszy raz przeczytałem scenariusz pilota, i pierwszy raz zobaczyłem pilota, stwierdziłem, że [Crisis on Infinite Earths] będzie finałem serii” wyjaśnił były już showrunner serialu, Todd Helbing. „Po takim wydarzeniu istnieją dla nas niezliczone możliwości. Myślę, że to dobry sposób by w końcu do nich dotrzeć i zmieniło to mój sposób myślenia o serialu. W pewien sposób doda to serii nowej energii, która przydaje się, gdy dobijasz już do szóstego sezonu. Myślę, że to idealny moment.”

„Jest super.” Stwierdził Gustin. „Czuć, że na to zasłużyliśmy. Ja i Stephen dużo o tym rozmawialiśmy w trakcie całego crossoveru. Jest w nim mnóstwo żartów, które są zabawne, bo są zasłużone – dzięki historii tych postaci i drogi, jaką przeszły. Właśnie dlatego o wiele lepiej działa to jako seria, niż jako film – ludzie od zawsze byli z nami. Poznałem dzieciaki, które przeżyły liceum dzięki oglądaniu tych seriali. To coś niezwykłego – wywierać taki wpływa na ludzkie życia.

Oprócz nowego kostiumu Barry’ego, EW zaprezentowało też nadchodzące stroje Arrowa i Sary Lance! Dajcie nam znać, co o nich sądzicie w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie.