PODZIEL SIĘ

W ostatnich dniach na Instagramie opublikowano zadziwiająco dobre zdjęcie, gdzie Paul Wesley prezentuje się w roli alternatywnej wersji Bruce’a Wayne’a, która zyskuje moce Flasha, stając się Red Death!

Najbliższa jesień będzie dla Arrowverse szczególną, gdyż naszych bohaterów czeka ich największe wydarzenie, jakim będzie „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”. Tym samym potencjalnie szykują się nam ogromne zmiany, a być może nadejście nowej ery.

W poprzednim sezonie „Flasha” w jednym z epizodów twórcy rzucili imieniem jednego z najgorszych przeciwników Szkarłatnego SpeedsteraRed Death. Złoczyńca ten jest szczególny, gdyż stanowi połączenie alternatywnej wersji Bruce’a Wayne’a z Flashem. Tak dokładniej to tamta wersja Bruce’a łączy się z Flashem w jedną postać nazywaną Red Death.

Jako że potencjalnie postać ta została zapowiedziana, nic dziwnego, że znalazł się fan, który stworzył grafikę prezentującą jedną z gwiazd „Pamiętników Wampirów”, Paula Wesleya właśnie w roli Red Deatha. Sami sprawdźcie:

Całkiem nieźle mu to wyszło prawda? Jak uważacie? Podzielcie się na Facebooku lub Discordzie!