PODZIEL SIĘ

Nie tak dawno Collider miał możliwość przeprowadzenia wywiadu z Jessicą Parker Kennedy, podczas którego nie omieszkał skorzystać z okazji, aby spytać się jej, czy istnieje, choć cień szansy na powrót Nory West-Allen.

Jessica Parker Kennedy zadebiutowała w sezonie 4 serialu „The Flash”, pojawiając się podczas ślubu Barry’ego Allen z Iris West. Większą jednak rolę odegrała w sezonie 5, gdzie wyjawione zostało, że jest córką Barry’ego i Iris z przyszłości, która przybyła, aby ratować swojego ojca przed tajemniczym zniknięciem.

W dalszej części sezonu zostało wyjawione nie tylko, że przez nią stworzony został Cicada (a właściwie ich dwoje), ale również, że aby uratować ojca, Nora posunęła się do tego, aby wejść w konszachty z największym wrogiem FlashaEobardem Thawne’em znanym również jako Reverse Flash. Dzięki Norze i zespołowi udało im się powstrzymać Cicadę II, co było tylko podstępem Eobarda, aby się uwolnić z więzienia. Niestety, ale to również doprowadziło do wymazania Nory z egzystencji.

Utrata córki była dla Barry’ego oraz Iris bardzo dużym przeżyciem. Jednakże jak doskonale wiemy, w przypadku postaci komiksowych śmierć nigdy nie jest permanentna. Zapytana o możliwość powrotu Nory do serialu, Jessica odpowiedziała:

“Z tym postaciami z komiksów jest tak, że wszystko jest możliwe. Na razie odeszła, ale sądzę, że zawsze istnieje sposób, aby  ją sprowadzić, w taki czy inny sposób, a ja zdecydowanie byłabym przeszczęśliwa mogąc to zrobić ponownie. Ale tak, z tego, co mi wiadomo, na tę chwilę odeszła.”

Chcielibyście ponownie ujrzeć Jessicę w roli Nory? Podzielcie się opiniami.