PODZIEL SIĘ

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla Hollywood Life, gwiazda „The Flash”, Hartley Sawyer, znany z roli Elongated Mana, zdradził jak bardzo znaczący jest serialowy „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” dla Arrowverse…

W zeszłym roku wydarzenie “Elseworlds” zakończyło się zapowiedzią kolejnego, jeszcze większego, który jest serialową adaptacją bardzo dużej i znaczącej opowieści w historii DC Comics„Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”. Jak już wielokrotnie przypominaliśmy na Flarrow.pl, “Kryzys” to opowieść, w której różni herosi DC łączą się w walce przeciwko Anti-Monitorowi, potężnej istocie, która zagraża nie tylko naszej Ziemi (w sensie naszej rzeczywistości), ale również wszystkim jej odpowiednikom w Multiwersum.

Oczywiście zważywszy na to, jaką skalą operowało wydarzenie w wersji komiksowej, zaczęliśmy się zastanawiać, jak to będzie wyglądać w wersji serialowej. Wszak w Arrowverse bohaterów tak wielu jeszcze nie poznaliśmy.

I tu z pomocą przychodzi właśnie Hartley, który już na tak wczesnym etapie planowania wydarzenia, postanowił podzielić się tym, jak duży i znaczący może to być crossover:

“Właściwie to wiem tyle, co fani, ponieważ oni na razie są w trakcie planowania tego wszystkiego. Z tego co jednak zrozumiałem, wydaje mi się, że przyszłoroczny crossover będzie zwieńczeniem wszystkich crossoverów. Tak to rozumiem, że będzie to największe wydarzenie, jakie do tej pory zrobiliśmy. Będzie się naprawdę działo!”

Na razie wiadomo, że do seriali, które wydarzenie ma łączyć należą: „Arrow”, „Flash”, „Supergirl”, „Legends of Tomorrow” oraz najnowsza seria „Batwoman”. Na razie nie zostało potwierdzono, czy dołączy do nich “Black Lightning”. Sam „Kryzys” najprawdopodobniej wystartuje w połowie sezonu.

Podzielcie się komentarzami na Facebooku i Discordzie, co sądzicie, czy serialowy „Kryzys” będzie na tyle duży, aby zadowolić nas fanów?