PODZIEL SIĘ

Przez pięć lat istnienia “The Flash”, a także „Arrow” i „Legends of Tomorrow”, Cisco Ramon zdążył zaprojektować kilka ciekawych kostiumów dla różnych herosów. Poza żartami oraz wymyślaniem pseudonimów, szczególnie dla super przestępców, to był jeden z najbardziej rozpoznawalnych aspektów, z których Cisco słynął. W finale piątego sezonu serialu tym razem to Killer Frost, druga osobość Caitlin Snow, otrzymała nowy kombinezon… i wygląda na to, że ma to jakieś specjalne, ukryte znaczenie!

UWAGA NA SPOILERY!!!

Podobnie jak w finale „Arrow”, tak i w przypadku „The Flash” ostatnie 20 minut okazało się być pełnymi akcji i emocji. Zamiast walki ze złoczyńcą, ostatnie minuty sezonu zostały poświęcone reperkusjom po bitwie oraz ustaleniem wątków na kolejny sezon.

Sherloque opuścił zespół i udał się na Ziemię 17, Nora została wymazana z egzystencji za sprawą machinacji Reverse Flasha, jednocześnie doprowadzając do tego, że pojawienie się Kryzysu przesunęło się z 2024 roku na 2019. Również Cisco pozbył się mocy, przyjmując lekarstwo, które opracował z Caitlin. Natomiast Caitlin otrzymała nowy kostium dla Killer Frost.

Chociaż nie było nam dane spojrzeć na nowy strój Killer Frost, widzieliśmy, że podoba jej się. Najpewniej będzie to też jeden z ostatnich strojów, jakie przywdzieje. Zapewne jest też pewnego rodzaju przygotowaniem się do nadchodzącego „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”.

Jak sądzicie – co ma na celu wprowadzenie nowego stroju Killer Frost? Czy „Kryzys” bedzie ostatnim wydarzeniem, w którym zobaczymy Caitlin? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!