PODZIEL SIĘ

Mamy lato, czyli czas wypoczynku, doładowywania baterii oraz przerwy pomiędzy sezonami naszych ulubionych seriali telewizyjnych z gatunku super hero. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że można w tej chwili rozpocząć pewne, wstępne prace nad serialami, jak na przykład casting do nowej roli naukowca, którym to zajęli się producenci serialu „Flash”.

Zdjęcia do sezonu 6 “Flasha” mają się już niedługo rozpocząć, co miało nam zwiastować niedawno umieszczone w social mediach zdjęcie Grant Gustina, golącego swoją brodę.

Dostaliśmy również krótką aktualizację w postaci opisu do szóstego sezonu, prosto od TV Line. Opis sugeruje, że Cisco oraz Caitlin zaprzyjaźnią się z naukowcem opisywanym jako:

Nieśmiały towarzysko, Afroamerykański geniusz matematyczny oraz naukowy (który w szczególności ma obsesję na punkcie obcych oraz ich technologii).

“Flash” również szuka obsady do roli nowego przestępcy dla nadchodzącego sezonu.

Patrząc na opis powyżej, jak sądzicie, kim może być nowy naukowiec? Kogo chcielibyście zobaczyć w najnowszym sezonie? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Serial o Szkarłatnym Speedsterze ma potencjalnie wrócić z 6 sezonem już na początku października. Będzie to również jesień pełna wrażeń, gdyż ma prowadzić do największego wydarzenia w świecie Arrowverse„Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”!