PODZIEL SIĘ

Postać Caitlin Snow (Danielle Panabaker) przeszła dużą metamorfozę na przestrzeni pięciu sezonów jednego z naszych ulubionych seriali: “The Flash”.

Gdy pierwszy raz była ona przedstawiona fanom, Snow pracowała z Harrisonem Wellsem w S.T.A.R. Labs, razem ze współpracownikami radziła sobie z konsekwencjami wybuchu akceleratora cząsteczek. Teraz jest jednym z ważniejszych członków zespołu, posiada również swoje metaludzkie alter-ego, Killer Frost. Jednakże częścią rozwoju tej postaci była utrata miłości jej życia – Ronniego. I to nie raz, ale aż dwa razy.

To właśnie ta tragiczna historia była podstawą uroczej wymiany tweetów między Danielle a serialowym zmarłym mężem – Robbiem Amellem. We wtorek Panabaker zrobiła małe Q&A w związku z przestojem na planie, poprosiła fanów, aby pytali ją, o co chcą. I właśnie wtedy na jej profilu pojawił się wpis od młodszego Amella z pytaniem, kim jest jej ulubiony zmarły w serialu mąż. Odpowiedź? Urocza.

W serialu Ronnie uznawany był za zmarłego w wyniku wybuchu akceleratora cząsteczek, pozostawiając zaręczoną z nim Caitlin w żałobie. Jak się jednak okazało, Ronnie przeżył katastrofę, łącząc się z profesorem Martinem Steinem i zostając Firestormem. Na początku mężczyzn nie można było rozdzielić w dwa osobne ciała, jednak Team Flash poradził sobie i z tym wyzwaniem, pozwalając Ronniemu i Caitlin być znów razem, co więcej – wziąć ślub. Jednak happy end trwał bardzo krótko, jako że mężczyzna niedługo później poświęcił swoje życie, aby ratować Central City, zostawiając Caitlin w żałobie po raz drugi.

Od tego czasu Caitlin nie miała szczęścia w miłości, zaliczając drobne romantyczne epizody z Zoomem oraz Julianem Albertem. Jak mówiła sama aktorka, Snow skupia się ostatnio bardziej na relacjach z Killer Frost, w pełni akceptując siebie w obu postaciach.