PODZIEL SIĘ

Jeśli chodzi o przyszłość Arrowverse, są to dość niespokojne czasy dla fanów. Już na 100% wiemy, że “Arrow” kończy się z nadejściem kolejnego sezonu, a Emily Bett Rickards (Felicity) odchodzi już pod koniec obecnego. Crisis on Infinite Earths” nadchodzi wielkimi krokami i najprawdopodobniej będzie on miał dramatyczny, długoterminowy wpływ na seriale CW oraz dzielący je świat DC.

Żeby tego było mało, pojawiły się liczne plotki, jakoby duża część obsady naszego ulubionego “Flasha” chciała zakończyć swoją przygodę z serialem na koniec tego sezonu. Jednakże, jeśli chodzi o Danielle Panabaker grającą Caitlin Snow a.k.a. Killer Frost, wydaje się że mimo plotek, będzie ona jednak częścią 6. sezonu.

Panabaker zadebiutowała jako reżyserka w ostatnim odcinku “Godspeed” i właśnie z tej okazji udzielała wywiadu dla Entertainment Tonight, opowiadając o tym specjalnym dla niej odcinku oraz o swojej postaci. Spytana o miłosną przyszłość swojej bohaterki, Panabaker zasugerowała, że jest na co czekać – nie w tym sezonie, ale w następnym.

“Nie wiem, wydaje mi się, że związek na którym Caitlin była w tym sezonie skupiona, to ten z Killer Frost. Był to jakby związek z samą sobą, więc nie sądzę żeby jeszcze teraz coś romantycznego się dla niej szykowało. Nie w tym sezonie, ale być może w przyszłym.”

Jeśli Panabaker wspomina o przyszłym sezonie, sugeruje to kontynuację wątku Caitlin, czyli… Danielle zostaje! Jest to dla fanów wielka ulga, szczególnie po szerzących się plotkach o odejściu członków stałej obsady: naszej ukochanej Doctor Snow oraz Carlosa Valdesa (Cisco Ramon/Vibe). Z tego co jednak wiemy, odejście Carlosa miałoby zostawić furtkę na powrót jego postaci na stałe, lub chociażby na wspomniany wcześniej “Crisis on Infinite Earths”.

Oczywiście wspomniane życie miłosne Caitlin to nie jedyne potwierdzenie pozostania Panabaker na pokładzie “Flasha”. Serialowa Killer Frost została również spytana o kostium dla swojego mroźnego alter-ego. Odpowiedziała bardzo stanowczo –“Chcę nowego stroju” – zaznaczając, że jest bardzo podekscytowana tym, co skonstruują dla niej kostiumolodzy w przyszłym sezonie.

Cieszycie się że Caitlin zostaje? A może wolelibyście, aby stara obsada odeszła, a na jej miejsce pojawiła się świeża krew?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!