PODZIEL SIĘ

W ostatnim odcinku pod tytułem “Failure is an Orphan” Nora ujawniła, że mają teraz ostatnią szansę na  powstrzymanie Cykady.

 

Artykuł zawiera spoilery z odcinka “Failure is an Orphan” 

Dzięki wizytom u Eobarda Nora zrozumiała, że nadchodzi czas finalnego starcia Flasha z Cykadą. Jednak Thawne ostrzega ją, że muszą działać szybko, ponieważ nowa oś czasu nadpisuje poprzednią. Wiąże się to z możliwością pojawienia się większego i silniejszego zagrożenia.

Nora, chcąc jak najszybciej pokonać przeciwnika, zaczyna naciskać na cały zespół, aby starali się bardziej. Męczy nawet własnego ojca ciągłą gadką o tym, że powinien skonstruować przemowę przed spotkaniem i wymyślić, jak namówić Cykadę do wzięcia leku.

Niestety pierwsza próba nie wyszła najlepiej. Jednak Barry się nie poddał i wpadł na genialny pomysł, aby porozmawiać z Orlinem jak ojciec z ojcem. Finalnie Dwyer zgadza się na propozycję Allena, ale oczekuje, że rany będzie zszywała jego znajoma, doktor Ambres.

Wszystko idzie zgodnie z planem, Orlin zostaje pozbawiony swoich mocy, a pani doktor zabiera się za zszywanie rany. Nagle w całym budynku gasną światła i pojawia się druga Cykada. Jej moc nie jest uzależniona od ostrza, ponieważ sama posiada prawdziwe moce. Po dość szybkiej walce Cykady znikają, a doktor Ambres umiera dźgnięta przez nowego złoczyńcę.

W ostatnich scenach okazuje się, że Cykadą II jest dorosła Grace z pokaźną blizną na czole.

Wcześniej w odcinku ujawniono, że Grace jest metaczłowiekiem, ponieważ ma w głowie kawałek satelity napromieniowany ciemną materią. Wiemy już, skąd biorą się moce Grace, ale nadal nie znamy odpowiedzi na inne pytanie.

Jak dorosła Grace znalazła się w 2019 roku?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!