Już w tym tygodniu czeka nas „Avengers: Endgame”, a w wakacje „Spider-Man: Far From Home”. Marvel Studios jednak nie zwalnia z rozwojem produkcji, które mają wejść do kin wraz z rozpoczęciem fazy 4 MCU i tak „Black Widow” oraz „The Eternals” co chwilę dokładają nowe osoby do obsady!

Według najnowszcyh doniesień The Wrap, „The Eternals” obsadził w jednej z nowych ról koreańskiego aktora, Ma Dong-Seok. Rola, którą ma odtworzyć aktor, nie jest na razie znana. Aktor dołączył do Angeliny Jolie oraz Kumail Nanjiani, gdzie razem mają zagrać w filmie opowiadającym o pierwszej grupie w uniwersum z nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Dla Ma będzie to debiut w kinie filmów amerykańskich. Aktor zdobył rozgłos w Korei Południowej za thriller o zombie „Train to Busan” z 2016 r. Film okazał się sukcesem nie tylko w jego rodzimym kraju, ale również na całym świecie, a na pewno niedługo zdobędzie nowe rzesze fanów dzięki platformie Netflix.

Wracając jednak do MCU, “The Eternals” jest reżyserowany przez Chloe Zhao, znaną między innymi z zeszłorocznego „The Rider”. Scenariuszem zajęli się Matthew i Ryan Firpo. Grupa tytyłowych Długowiecznych została pierwotnie stworzona w 1976 r. przez Jacka Kirby, a w samym świecie komiksowym przez tak zwanych Celestiali.

Kogo według Was mógłby zagrać Ma Dong-Seok? Discord i Facebook, aż gotują się, czekając na Wasze komentarze!