PODZIEL SIĘ

Podczas gdy miliardy czekają na Avengers: Endgame z wielką niecierpliwością, Marvel Studios przygotowało już kilka planów na kolejną fazę MCU i zawierają one kosmiczny film The Eternals.

Jak podaje Production Weekly, produkcja ma ruszyć w Atlancie z początkiem sierpnia. Nie ma jeszcze oficjalnego opisu, mówi się jednak, że będzie to historia miłosna między Ikaris, człowiekiem napędzanym energią kosmiczną, a Sersi, który rozkoszuje się obcowaniem z ludźmi.

W komiksie Eternals są fikcyjnym ewolucyjnym odgałęzieniem ludzkości, którzy posiadają supermoce i dłuższą żywotność niż normalni ludzie. Stworzeni przez Celestials przed ponad milionem lat, supermocne istoty były wynikiem eksperymentów genetycznych, które doprowadziły do ​​stworzenia dwóch różnych ras: Eternals i Deviants. Często broniąc Ziemi przed ich potwornymi odpowiednikami, Eternals zostali uwikłani w wojnę domową między sobą, na temat tego, czy powinni podbić inne rasy. Jedna frakcja została poprowadzona przez Kronosa, a druga przez jego wojowniczego brata o imieniu Uranos. Istoty po stronie Kronosa ostatecznie wygrywając konflikt, podczas gdy Uranos i jego zwolennicy zostali zesłani.

Warto dodać, że Sersi oraz Eros/Starfox (Eternal, ktory również pojawi się w filmie) byli w komiksach Avengersami! Jak historia potoczy się na wielkim ekranie? Jak myślicie? Porozmawiajmy o tym na Discordzie!