PODZIEL SIĘ

Gwiazda “Succession” Jeremy Strong otrzymał angaż do jednej z ról w „The Batman”, gdzie przyjdzie mu zagrać u boku Roberta Pattinsona, który wcieli się w Mrocznego Rycerza Gotham City.

Nie tak dawno świat obeszła informacja, jakoby Colin Farrell szykował się do roli Pingwina w najnowszym solowym filmie o Mrocznym Rycerzu. Tymczasem Variety zdradziło, że dowiedziało się, iż w międzyczasie do obsady dołączył Jeremy Strong znany z serialu „Succession” od HBO. Informacja została potwierdzona przez Umberto Gonzaleza nieco później.

Od razu nasuwa się pytanie, kogo miałby zagrać? Otóź Jeremy Kroll z Variety wydaje się typować Jeremy’ego Stronga do roli Harveya Denta, znanego jako Dwie Twarze. Natomiast Gonazalez donosi, iż aktor ma zagrać, postać o pseudonimie „The Wasserman”.

Jeremy Strong, for the Wasserman role. ?

— Umberto Gonzalez (@elmayimbe) November 5, 2019

Który z nich ma słuszność? Okaże się zapewne niebawem. Sam scenariusz jest jak na razie owiany tajemnicą. Reżyser filmu, Matt Reeves, jak na razie potwierdził, że jego odsłona ma czerpać nieco z „Roku Pierwszego” Franka Millera oraz David Mazzucchelliego. Poza tym produkcja ma pokazać Batmana, jakiego do tej pory nie poznaliśmy w kinie, czyli między innymi jako największego detektywa DC.

Jak sądzicie – kogo zagra Jeremy? Komentujcie!

„The Batman” zapowiadany jako pierwsza część trylogii ma wystartować w kinie 25 czerwca 2021 roku.