PODZIEL SIĘ

Jeśli niecierpliwie wyczekujecie premiery The Avengers Project, mamy dobrą wiadomość – Square Enix teasuje, że gra może być dostępna na PS4, XONE i PC już w okolicach marca 2020.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Ściślej mówiąc, w trakcie ostatnich rozmów z inwestorami Square Enix odnotowało, że w tym roku finansowym, czyli między kwietniem 2019 a marcem 2020, zamierza wypuścić sporo nowych tytułów. Można rzecz jasna założyć, że część z nich będzie grami mobilnymi, jednak czy może też chodzić o najnowszą grę o Avengers od Crystal Dynamics, roboczo zatytułowaną The Avengers Project? Bardzo możliwe.

Oprócz gier mobilnych, w 2019 SE zamierza wydać trzy gry: Babylon’s Fall od Platinum Games (twórców Bayonetty czy NieR: Automata), Battalion 1944 od Bulkhead Intreactive i Romancing SaGa 3 od jednego z wewnętrznych studiów Square Enix. Chociaż najprawdopodobniej w tym okresie wydane zostaną jedynie te trzy gry, SE ma wciąż w zanadrzu wiele projektów, których daty premier jeszcze nie są nam znane.

Chodzi między innymi o The Avengers Project, remake Final Fantasy VII, nową strzelankę od twórców Bulletstorm czy nową grę od Deck Nine, czyli ludzi odpowiedzialnych za Life is Strange: Before the Storm. Wszystkie te gry mają póki co status „TBA”, czyli nadal czekają na oficjalnie ogłoszenie premiery. Możemy być pewni, że chociaż jedna z nich trafi do sklepów jeszcze w tym lub w następnym roku, jednak czy będzie to The Avengers Project? Pewnie nie, ale pewności nie ma.

O The Avengers Project pierwszy raz usłyszeliśmy w styczniu 2017 roku. Więcej informacji miało się pojawić w 2018, lecz tak się jednak nie stało. Za nami praktycznie połowa 2019 i nadal żadnych nowych wieści. Gra z pewnością od jakiegoś czasu jest już w produkcji, ale jeśli rzeczywiście miała by zostać wypuszczona w ciągu najbliższych 7-11 miesięcy, to powinniśmy już o tym słyszeć. E3 zbliża się wielkimi krokami i kto wie, może wtedy w końcu dowiemy się o niej trochę więcej – pozostaje nam trzymać kciuki.

Czekacie na The Avengers Project? Jak myślicie, kiedy możemy oczekiwać premier gry? Dajcie nam znać w komentarzach i na naszym Discordzie!