PODZIEL SIĘ

Valkyrie, którą poznaliśmy w Ragnaroku, wróci do MCU w Avengers: Endgame. Być może nie będzie to jej ostatni występ.

Historia Valkyrie została przedstawiona w trzecim filmie i przygodach Thora. Jest ostatnią ze swojego rodzaju asgardzką wojowniczką. Jej charyzma pozwala nawet na poskromienie boga piorunów. Aktorka odegrała swoją rolę fenomenalnie, szkoda więc że nie zobaczyliśmy jej w Infinity War.

Jakiś czas temu potwierdzono, że postać przeżyła czystkę Thanosa, a następnie że pojawi się w Endgame. Z wywiadu, którego udzieliła LA Times wychodzi na to, że to być może nie będzie jej ostatni występ.

Słyszałem, że jest miejsce dla [innego filmu Thora]. Nie wiem, jak prawdziwa jest ta informacja, ale słyszałam, że tak jest. Myślę, że Taika wróci.

Jak powiedziała Thompson, jest to na razie tylko plotka, ale byłoby fenomenalne, gdyby Taika Waititi mógł wrócić do reżyserowania historii z Thorem i Valkyrie’ą. Chemia między tymi postaciami w Thor: Ragnarok była naprawdę elektryzująca, po części między innymi dzięki Waitice właśnie. Znając jednak zamiłowanie Marvel Studios do trylogii, powstanie Thor 4 jest wątpliwe, ale trzymam kciuki, by plotka okazała się prawdziwa!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!