PODZIEL SIĘ

Czy w najnowszym sezonie Lucyfera znów ujrzymy jego śmierć?

Śmiało można rzec, iż czwarty sezon Lucyfera zbliża się coraz większymi krokami. Mimo, że fani nie dostali prawie żadnych potwierdzonych informacji na temat nadchodzącego sezonu, to w internecie posypało się już od groma teorii czy też różnorodnych plotek.

Gdy tylko ruszyły zdjęcia do czwartego sezonu, w internecie pojawiło się wiele ciekawych teorii. Jedna z nich mówiła, iż postać Lucyfera może ponownie umrzeć w nadchodzącym sezonie. Oczywiście na pierwszy rzut oka teoria ta nie ma sensu, ponieważ Ostrze Azraela zostało zniszczone.

Ale co jeśli Lucyfera można zabić inną bronią? W serialu nie została podana konkretna liczba Niebiańskich broni, które miałyby podobne właściwości jak owe ostrze. Ciekawym uzupełnieniem tej teorii są słowa Lucyfera jeszcze z pierwszego sezonu.

W pierwszym sezonie obawiał się on, że postać Chloe to tak naprawdę anioł, który ma przyjść i go zgładzić! Co, jeśli scenarzyści będą chcieli ponownie poruszyć ten wątek? Wydaje się to bardzo prawdopodobne, zważając na to, iż w najnowszym sezonie ma się pojawić postać  nowego anioła!

Producenci serialu zapowiedzieli też, że będzie on mroczniejszy od swoich poprzedników, co także może sprzyjać tej teorii. Czy więc Lucyfer zostanie zamordowany przez nowego anioła co doprowadzi do wielkiego cliffhanger’a, który także został zapowiedziany? Napiszcie co myślicie w komentarzu!