PODZIEL SIĘ

Avengers: Endgame zakończyło 3. fazę Marvel Cinematic Universe, a tym samym dało nam znać o kolejnej, 4. już fazie, w którą będzie wchodzić VandaVision. Paul Bettany i Elizabeth Olsen mówią o tym, jakie znaczenie dla filmowego uniwersum będzie miał ich serial.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Vision i Scarlet Witch będą prowadzić życie na przedmieściach, a ich przygody będą wzorowane na rodzinnych sitcomach z lat 50. Podczas prezentacji na D23 zostały ukazane materiały zmieszane z serialami Dicka Van Dyke’a, aby utrwalić retro styl serii. W rozmowie z MTV News Bettany opowiadał o doświadczeniach z nowym formatem. Mówił również, że jego nieobecność podczas walki końcowej w Endgame była zrozumiała. Jego następny projekt dla fanów będzie już czymś nowym – nowym doświadczeniem w jego życiu.

“Och, nie sądzę, żeby po przedstawieniu tego przez Kevina ja lub Lizzy byliśmy zaskoczeni”. – Bettany wyjaśnia kanałowi. “Po pierwsze: myślałem, że chcą mnie zwolnić. Po drugie: myślałem, że mnie zawiodą, słysząc ‘Słuchaj, Paul, kochamy cię, ale…’ I zamiast tego wymyślił ten pomysł na coś w rodzaju sześciogodzinnego filmu, którego nie zrobiłbym nawet za milion lat.”

To może wydawać się dziwne, gdyż żaden projekt telewizyjny Marvela nie ma takiego tonu. Disney+ wydaje się idealną drogą do realizacji pomysłu na WandaVision, ponieważ może być trudno sprzedać to szerszej publiczności. Serial nie brzmi gorzej, niż niektóre oferty, które sprzedają nam inne stacje telewizyjne. Showrunner Jac Schaeffer obiecał fanom, że chociaż serial został dopasowany do małego ekranu, nie odczujemy aż takie różnicy i będziemy dalej odczuwać szczyptę Marvelowskiej magii.

“Mam namyśli to, że Disney+ to dalej podwórko Marvela. Wciąż jest to samo uczucie wielkości, ten sam zakres i te same możliwości oraz zasoby. Dlatego wydaje się, że to ogromny film. Mówimy, że to jak komiks, który jest naprawdę ekscytujący”.

Kto również nie może się doczekać na premierę VandaVision? Dajcie nam o tym znać w komentarzach na facebooku lub na naszym discordzie!