Producent tegorocznego crossoveru Marc Guggenheim zdradził, że Superman i Ray Palmer, których gra Brandon Routh, spotkają się podczas “Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach.”

Po wielu latach od wcielenia się w Człowieka ze Stali w “Superman Returns”, Brandon Routh dostał rolę Ray’a Palmera w serialu “Legends of Tomorrow.” Mimo że dni Palmera w Arrowverse są policzone, postać pojawi się w “Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach.”

Kiedy wyszło na jaw, że Routh wcieli się również w Supermana, fani zaczęli zastanawiać się, czy drogi obu postaci granych przez aktora w jakiś sposób się przetną. Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly, producent “Kryzysu”, Marc Guggenheim potwierdził, że specjaliści ds.kreatywnych nie mogli przegapić okazji, aby mieć Supermana i Ray’a Palmer’a w jednej scenie.

“To zabawne, ponieważ Routh nie gra tylko Supermana, ale również Clarka Kent’a. Świetnie się patrzy, gdy wciela się w obie role, które znacznie się od siebie różnią. Poza tym Brandon wciela się również w Raya Palmera. Z pewnością nie przegapilibyśmy okazji, aby Superman grany przez Brandona Routh’a nawiązał relację z Ray’em Palmerem granym również przez Brandona Routh’a.”

Podoba wam się pomysł interakcji pomiędzy Supermanem a Ray’em Palmerem?