PODZIEL SIĘ

Reboot Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna zbliża się już wielkimi krokami, a plotek dotyczących filmu stale przybywa. Zostało już potwierdzone, że twórca wprowadzi w nim postacie, które jeszcze nie miały okazji zadebiutować w kinowym uniwersum DC Comics. Według jednego z portali fanowskich, Revenge of The Fans, jedną z takich bohaterek miałaby być kosmiczna femme fatale. 

Jeśli wierzyć plotkom, poszukiwana jest kobieta między dwudziestym a trzydziestym rokiem życia, która miałaby zagrać „cierpką, muskularną kosmitkę”. Będzie ona także potrzebowała jakiegoś rodzaju protez. Taki opis idealnie pasuje do wizji Jamesa Gunna, który twierdzi, że film będzie dziwaczny, a jego niewielka część będzie dziać się w kosmosie. Ale czego innego można byłoby się spodziewać po mężczyźnie, który dał nam Strażników Galaktyki?

James Gunn Suicide Squad DC ComicsA jeśli chodzi o bohaterów już nam dobrze znanych, swoją rolę w filmie ma powtórzyć Jai Courtney jako Captain Boomerang, a Idris Elba zastąpi Willa Smitha w roli Deadshota. Według plotek możemy również zobaczyć Margot Robbie i Jareda Leto ponownie jako Harley Quinn i Jokera

Jak myślicie: Czy plotki okażą się prawdziwe? A może macie już swoje spekulacje, kim może być ta tajemnicza kosmitka? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach lub na Discordzie!

Premiera nowego Suicide Squad zapowiadana jest na 6 sierpnia 2021 roku.