PODZIEL SIĘ

Pomimo tego, że Suicide Squad zostało przejęte przez Jamesa Gunna i zapowiedziane przez niego raczej jako reboot głównych wątków, niż ich kontynuacja, nie oznacza, że reżyser całkowicie zrezygnował ze sprowadzenia do dwójki kilku postaci z pierwszej części. Wręcz przeciwnie! Margot Robbie powróci do roli Harley Quinn, choć to było do przewidzenia. Teraz jednak kolejne dwie postacie, Amanda Waller Violi Davis oraz Captain Boomerang Jai Courtneya również pojawią się drugiej, odświeżonej odsłonie Legionu Samobójców!

Jai Courtney kilka tygodni temu podczas wywiadu zdradził swój potencjalny udział w filmie. Nieco około miesiąca później potwierdza, że powtórzy rolę Kapitana Boomeranga w drugiej odsłonie Suicide Squad, co zresztą oficjalnie ma dograne z Jamesem Gunnem, a w dodatku nie może się już doczekać rozpoczęcia prac.

„Tak, to prawda” – stwierdził Courtney w rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter. „Powiedziałem to pewnego dnia w wywiadzie i czułem, że wypuszczam kota z worka. Ale nie przysięgałem, że dotrzymam tajemnicy na ten temat, więc sądzę, że jest ok. Tak mi się wydaje. Chyba że zadzwonią do mnie i powiedzą: Zepsułeś to, głąbie. Wylatujesz!”.

Oczywiście w wywiadzie padło również pytanie, czy Courtney spotkał się już z nowym reżyserem, na co ten stwierdził, że tak, choć na temat spotkania nie mówił wiele – ot, zwykłe przełamanie pierwszych lodów, jak to ujął. Aktor jeszcze raz podkreślił, że jest podekscytowany możliwością ponownego odtworzenia roli, gdyż naprawdę mu się podobało granie Kapitana Boomeranga.

Trzeba przyznać, że nam fanom też. Kapitan Boomerang według opinii wielu widzów był jedną z lepszych i wyróżniających się postaci w filmie. Myślę więc, że nie jestem sam, ciesząc się, że ponownie ujrzę tę postać w sequelu reżyserowanym przez Gunna?

Co wy sądzicie o tym, że ponownie zobaczymy Kapitana Boomeranga z części pierwszej? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!