PODZIEL SIĘ

The CW opublikowało oficjalne streszczenie odcinka „Into the Void”, czyli premiery szóstego sezonu The Flash.

Epizod, który zaowocuje konsekwencjami z miażdżącego finału zeszłego sezonu, w którym to Nora West-Allen została usunięta z życia po serii złych decyzji i podróżach w czasie. Do tego dowiemy się również o nowym statusie quo dla Killer Frost i wprowadzeniu śmiertelnie złego antagonistę. Podsumowanie premiery mówi niewiele więcej o tym, czego można się spodziewać po sezonie, chociaż podczas lipcowego Comic Con International w San Diego otrzymaliśmy kilka drobnych informacji od obsady i ekipy.

„Nie mogę powidedzieć zbyt wiele, bo jeszcze tego nie przeczytałem” – powiedział Grant Gustin, gwiazda serialu o jego rzekomej śmierci w Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach. „Byłem drażniony przez naszych ludzi, co to będzie, gdy Monitor pojawia się pod koniec pierwszego odcinka i mówi, że wszechświat jest zagrożony, a aby uratować wszechświat, Barry Allen musi umrzeć. Barry Allen również nie wie o tej umowie, jaką Oliver zawarł z Monitorem, więc ktoś na pewno umrze!”

OFICJALNE STRESZCZENIE 6×01 odcinka The Flash – Podczas gdy Barry (Grant Gustin) i Iris (Candice Patton) radzą sobie z rozpaczliwą utratą córki – Nory, zespół stoi przed największym jak dotąd zagrożeniem – tym, które grozi zniszczeniem całego Central City. Tymczasem Killer Frost (Danielle Panabaker) ociera się o śmierć, co skutkuje niespodziewanym rozwojem wydarzeń, które na zawsze zmienia jej relacje z Caitlin. Gregory Smith wyreżyserował odcinek napisany przez Erica Wallace’a i Kelly Wheeler.

Flash powraca po raz szósty już tej jesieni, stawiając Barry’ego Allena przeciwko nowym i starym wrogom, podczas gdy on pozornie przyśpieszył zdarzenie, którego chciał uniknąć od czasu premiery serialu. Już w 2014 roku fani dowiedzieli się, że – podobnie jak w komiksach – Barry Allen oddał życie w Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach, pomagając powstrzymać Anti-Monitora i uratować multiwersum. To wydarzenie pierwotnie miało się odbyć w maju 2024 r. Przynajmniej tak nam się wydawało… Z powodu pewnych zmian w czasie, w ostatnim sezonie Flasha, data Barry’ego z przeznaczeniem została przesunięta do grudnia 2019 r. Kiedy wszyscy bohaterowie z pięciu seriali Arrowverse pojawią się w „Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach”, fani zobaczą, jak Barry próbuje wyprzedzić swój los.