PODZIEL SIĘ

Podczas wywiadu z LRM Online na WonderConie, gwiazda Dark Phoenix Alexandra Shipp wyjaśniła, dlaczego nie chce widzieć romansu pomiędzy Storm a Black Panther w Marvel Cinematic Universe.

Wraz z zakupem 21st Century Fox, przez Disney, Marvel odzyskał prawa do mutantów, nic więc dziwnego, że  fani są ciekawi, co przyniesie przyszłość dla serii X-Men, gdy postacie są pod parasolem Marvel Studios. Podczas gdy fuzja oznacza, że fani mogą zobaczyć spotkanie np. Storm i Black Panther, pojawiła się szansa na ekranizacje ich romansu, który znamy z komiksu, gdzie postacie nawet wzięły ślub! Wstrzymajcie się jednak z nadzieją na huczne weselicho. Aktorka wcielająca się w Storm podczas  Dark Phoenix (Alexandra Shipp) wyznała, że wolałaby, aby jej postać otrzymała własny solowy film, nawet jeśli miałaby w nim nie zagrać.

Nie! Nie, nie sądzę, żeby Storm potrzebował T’Challi i myślę, że potrzebuje własnego filmu! To nie muszę być ja, po prostu trzeba to zrobić. Kobieta nie potrzebuje mężczyzny, aby nadać jej ważność, a ona także była wcześniej niż on.

Shipp jednak nie ma tu zbyt wiele do powiedzenia. Zobaczymy co zdecydują włodaże Marvela. A jaki ślub chcielibyście zobaczyć w MCU? Dajcie znać na Discordzie!