PODZIEL SIĘ

Rok 2019 dopiero co rozgaszcza się w naszych kalendarzach, a gwiazda serialu Arrow – Stephen Amell, już nie wie, co z nim począć przez atak kolegi po fachu – Michaela Rosenbauma (Smallville).

W ostatnią sobotę Amell udostępnił na Twitterze taki oto wpis, oznaczając w nim serialowego Lexa Luthora z prequelowego dla Supermana serialu:

Podczas gdy nie wiadomo, z jakiego powodu nastąpił ten “atak” (jednak wybór poduszki jako broni nie wydaje się być godny złowieszczego Luthora), to fakt, że aktorzy często się widują, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Rosenbaum wraz z serialowym kolegą Tomem Wellingiem połączyli ostatnio siły i razem z Amellem stworzyli specjalnie dla jego winiarni “Pure Evil” (“Czyste zło”) – dwa wina w edycji specjalnej dla Nocking Point’s Tastemakers  Wine Club.

Wina te tworzą duet, w którym Rosenbaum to “Evil”, a Welling to “Pure”. W zeszłych latach w winiarni Amella swoje trunki stworzyli również nasz ukochany Aquaman Jason MomoaEmily Bett Rickards (Felicity) oraz Colton Haynes (Roy Harper).

To już chyba wiemy, czemu Amell dostał tą poduszką. Pewnie oboje byli lekko wcięci ;).