PODZIEL SIĘ

Ostatnie finały seriali Arrowverse zrobiły krok w celu osiągnięcia “Crisis on Infinite Earths”, a sam aktor Stephen Amell potwierdza, iż kryzys rozpocznie się przed oficjalnym crossoverem!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Podczas weekendu na MCM w Londynie, Amell został poproszony o uchylenie rąbka tajemnicy z „Crisis on Infinite Earths”, a sam aktor, chociaż nie mógł zdradzić szczegółów fabuły, ujawnił, że wydarzenie obejmie więcej odcinków niż tyle te oficjalne z crossoveru i tak właściwie kryzys już się rozpoczął!

„Prawdopodobnie jest to pięć odcinków. Nie wiem, może być 11, nie wiem” – droczył się Amell, zanim zaczął poważniej odpowiadać. „Powiem ci, tak, mogę ci powiedzieć, że Kryzys na Nieskończonych Ziemiach zaczyna się przed crossoverem! To ma sens, prawda? Pomyśl o tym, jak o drugim Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach, który w zasadzie rozpoczął się pod koniec 7. sezonu Arrow i nie przestanie istnieć, dopóki się nie skończy”. – powiedział aktor.

Trzeba przyznać Amellowi rację, że „Kryzys” rozpoczął się na dobre, gdy The Monitor pojawił się w finale siódmego sezonu Arrow, by ściągnąć do siebie Olivera Queena, który postanowił się poświęcić za Flasha i Supergirl. Jednakże tak naprawdę cała fabuła rozpoczęła się od ubiegłorocznego crossoveru “Elseworlds”.