PODZIEL SIĘ

Na tę chwilę oficjalnie wiemy, że Stephen Amell pożegna się z rolą Olivera Queena podczas ósmego sezonu Arrow, ponieważ postanowił poświęcić swoje życie dla dobra ludzkości. Jednakże sam aktor chciałby kontynuować swoją rolę, a opowiedział o tym podczas konwentu!

Stephen Amell niedawno rozmawiał z redakcją DigitalSpy na konwencie MegaCon na Florydzie o możliwości ponownego wcielenia się w rolę Olivera Queen w przyszłości, jeśli DC lub stacja The CW go o to poproszą. Aktor szybko odpowiedział, że wyrazi zgodę, ponieważ serial Arrow jest najważniejszym jak dotąd przełomem w jego karierze zawodowej:

“Tak wiele im zawdzięczam. Więc jeśli za pięć lat będą chcieli mnie obsadzić w serialu jako wisienkę na torcie, to nie powiem nie, bo to gówniany pomysł. Robisz, co możesz, wiele zawdzięczam tym ludziom, więc jeśli potrzebują czegoś ode mnie, to zawsze mogą to dostać.” – powiedział Amell.

Zatem jak przeczytaliśmy, otrzymaliśmy klarowną wypowiedź aktora, iż jest szansa na powrót Green Arrowa do świata Arrowverse!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!