PODZIEL SIĘ

Producent “Spider-Man: Into the Spider-Verse”, Phil Lord zdradził, że w kolejnej części animacji pojawi się Spider-Man z japońskiego serialu TV z 1978 r.!

Supaidāman, określany mianem „japońskiego Spider-Mana” został stworzony przez Toei, którzy odeszli konwencją od oryginału, znacznie zmieniając mitologię Pajęczarza, dostosowując historię tej postaci pod japońską publikę.

Główny bohater to motocyklista Takuya Yamashiro, któremu przetoczona została krew pochodząca od 400-letniego kosmity z planety Spider. Dzięki transfuzji krwi Takuya zyskał moce i stał się Spider-Manem. Pod tą postacią postanowił pomścić śmierć ojca, walcząc z Armią Żelaznego Krzyża, bezwzględną armią kosmitów chcących zdominować całą galaktykę.

Myślicie, że to koniec absurdu? Ha! To, co powiecie na to, że nasz japoński Spider-Man, poza pajęczymi zdolnościami posiadł wielkiego robota o nazwie Leopardon? Tak, racja! Mamy tutaj do czynienia z kolejną japońską opowieścią – duże zagrożenia, bohater z mocami oraz wielkie roboty.

W pierwszej kinowej animacji przygód Milesa Moralesa oraz Spider-Verse pojawiła się Peni Parker, oraz jej mech. Jednakże, choć fani liczyli na pojawienie się Takuyi, ten nie został ukazany. Tymczasem teraz, gdy dowiedzieliśmy się o powstanie sequelu, jeden z fanów zapytał Phila Lorda wprost, czy szansa na występ japońskiego Pajęczak, a ten oznajmił, że tak!

Cieszycie się? Tak, nie, może? Piszcie w komentarzach!