Czyżby opis zabawki Spider-Man: Daleko od Domu miał zdradzić główne detale dotyczące postaci Mysterio granej przez Jake’a Gyllenhaala? Czy to możliwe, żeby zwykły opis zabawki zawierał w sobie aż tyle informacji? Co by się nie wydarzyło… Ostrzegaliśmy!

Od samego początku, gdy tylko ukazał nam się pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od Domu, a my dostaliśmy mały zarys postaci Mysterio granej przez Jake’a Gyllenhaala, przez internet przeszła fala zdziwienia i zmieszania. Mysterio bowiem zdaje się pomagać naszemu Pajączkowi w pokonaniu Hydro-Mana, tym samym przekonując wszystkich, że doprawdy może być dobrą postacią. Wspomnieć warto tutaj także o nowych zwiastunach, w których to Mysterio informuje nas, że ta ziemia nie jest jego własną, a on sam pochodzi z całkowicie innego uniwersum. Co więc z faktem, iż sama postać w komiksach jest złoczyńcą? Opis wspomnianej zabawki mówi: Mysterio to mistrz iluzji oraz śmiertelny wróg Spider-Mana.

Fani już teraz są niesamowicie podekscytowani tym, co takiego postać Jake’a Gyllenhaala oraz sam film Spider-Man: Daleko od Domu może wnieść do Kinowego Uniwersum Marvela, a także jak odbije się to na przyszłych produkcjach w nadchodzącej fazie czwartej. Studio Marvel oświadczyło, iż mają w planach wydać dwa filmy w roku 2020 oraz po trzy filmy w 2021 i 2022. Marvel i Sony wciąż będą ze sobą współpracować, aby Spider-Man pozostał częścią większego uniwersum, co prowadzi nas do uwierzenia, iż postać Toma Hollanda zacznie grać o wiele ważniejszą rolę jako jeden z głównych bohaterów, a może nawet jako jeden z liderów Avengers?

Mimo wszystko to tylko czyste spekulacje. Jak myślicie? Co może się stać w nadchodzącym filmie?

Pamiętajmy, że wydarzenia ze Spider-Man: Daleko od Domu odbywają się tuż po Avengers: Koniec Gry. Peter Parker próbuje odpocząć na szkolnych wakacjach w Europie, a jednocześnie pomaga Mysterio w pokonaniu różnych zagrożeń spotkanych na swojej drodze.

Film wleci do kin już 5 Lipca!