PODZIEL SIĘ

Ostatnie miesiące były dla Marvel Studios zdecydowanie pełne wrażeń i pracy. Niestety nie mogą jednak spocząć na laurach, gdyż lada chwila wychodzi „Avengers: Endgame”, a za kilka miesięcy również „Spider-Man: Far From Home”, który będzie w pewnym sensie pierwszą produkcją po Endgame. Nic więc dziwnego, że skoro film startuje w wakacje, to już teraz reżyser Jon Watts zaczyna brać udział w konferencjach prasowych.

Ledwo co kilka dni temu do sieci wyciekło zdjęcie prezentujące Nicka Fury (Samuel L. Jackson) oraz Marię Hill (Cobie Smulders) ponownie współpracujących, pomimo że „Infinity War” zostali zamienieni w proch. Watts postanowił, więc zdradzić, czego fani mogą się spodziewać po Peterze Parkerze (Tomie Hollandzie) w jego solowym filmie. Według reżysera bohater stanie się dojrzalszy po wydarzeniach z “Avengers: Endgame”.

Jeśli chodzi o Fury’ego, to Jon Watts zdradził, że Dyrektor SHIELD traktuje Petera Parkera jako dodatkowego asa w rękawie, choć dynamika pomiędzy nimi będzie znacznie różnić się, od tej pomiędzy Peterem, a Tonym Starkiem (Robert Downey Jr.). Watts zażartował, że Peter traktował Starka bardziej, jak fajną postać wujka, podczas gdy Fury jest dla niego niczym rozgniewany ojczym.

Brzmi ciekawie? Jak dla mnie bardzo. A co wy o tym sądzicie? Czy Peter i Fury się dogadają? I czy Nick i Maria we współpracy to kolejny spoiler, że „Endgame” przywróci te postacie (jakby to nie było oczywiste – przyp. red.)?

Discord i Facebook czekają na Wasze komentarze!

„Spider-Man: Far From Home” już 2 lipca w kinach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!