PODZIEL SIĘ

Jedna z gwiazd “Spider-Man: Far From Home”, Numan Acar, zostaje złapany w sieć intryg, jako że postać, którą gra to tajemniczy najemnik imieniem Dmitri, co wbudziło podejrzenia, iż może okazać się znanym wrogiem Spider-Mana, Dmitri Smerdyakov’em, czyli Chameleonem!

Sam reżyser, Jon Watts, w odpowiedzi ma plotkę, zdradził, że Dmitri żyje w cieniu Nicka Fury (Samuel L. Jackson). Jednakże wcale nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył, że Dmitri grany przez Acarę jest zmieniającym wygląd Chameleonem, przyrodnim bratem Kravena Myśliwego. Dodał do tego jedynie, że postać ma na pewno tajemniczą przeszłość.

Dmitri został zauważony przez fanów w drugim zwiastunie „Far From Home”, w tej samej podziemnej bazie, w której znajduje się Mysterio (Jake Gyllenhaal), który w komiksach był przestępcą określającym siebie jako mistrz iluzji.

Producent Eric Carrol rzucił trochę światła na postać najemnika, zdradzając, że jest fantastycznym aktorem. Dodał, że wygląda na kogoś, po kim nie spodziewasz się, że jest najemnikiem. Czyżby chodziło mu o Acara, czy może o postać Dmitriego?

Dmitri ma zostać przydzielony do pomocy Peterowi Parkerowi (Tom Holland) oraz jego przyjaciołom, którzy zostają porwani podczas wycieczki po Europie, kiedy to Nick Fury zrekrutował Spider-Mana, aby pomógł powstrzymać „żywiołowe” stworzenia (najprawdopodobniej Hydro-Mana, Sand-Mana i Molten Mana) pochodzące z równoległego wymiaru.

Jak sądzicie, czy Dmitri okaże się Chameleonem? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Spider-Man: Far From Home” w kinach już 5 lipca!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!