PODZIEL SIĘ

Marvel wypuści w tym roku grę na PlayStation VR, dzięki komu każdy będzie mógł się poczuć jak Iron Man!

Podczas pierwszej w historii konferencji Sony State of Play, podczas której PlayStation wyjaśniło kilka nadchodzących tytułów na konsole, ogłoszono, że Marvel’s Iron Man VR wleci na PlayStation VR w 2019 roku. Podczas prezentacji PlayStation pokazano materiał wideo z perspektywy Tony’ego Starka, gdy znajduje się w zbroi Iron Mana, gdy kieruje się w stronę spadającego z nieba samolotu odrzutowego. Zobaczcie sami!

Firmy Sony Interactive Entertainment oraz Camouflaj zapowiedziały grę Iron Man VR, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4.

Posted by Kącik Popkultury on Tuesday, March 26, 2019

 

Marvel’s Iron Man VR jest rozwijany przez studio gier o nazwie Camouflaj we współpracy z PlayStation Worldwide Studios. W poście na oficjalnym blogu PlayStation dyrektor Camouflaj Ryan Payton dał do zrozumienia, że ​​gra będzie zawierać zupełnie nową, nigdy wcześniej nie widzianą zbroję Iron Mana:

W ścisłej współpracy z naszymi partnerami i przyjaciółmi w Marvel Games, Adi [Granov, nie ja. – przyp. red.] stworzył nową zbroję, która podobnie jak gra, łączy klasyczną estetykę komiksu z ultranowoczesnym akcentem.

Poniżej jeszcze oficjalny opis oraz okładka gry:

W “Marvel’s Iron Man VR” gracz, który wciela się w genialnego wynalazcę Tony’ego Starka, konfrontuje duchy ze swojej przeszłości – potężne siły, które chcą go zrujnować i wszystko to, co reprezentuje. W pełni wykorzystując magię PlayStation VR, gracze staną twarzą w twarz z kultowymi sprzymierzeńcami i superzłoczyńcami, którzy lecą dookoła świata w heroicznej misji ratowania nie tylko Stark Industries, ale i całego świata. Nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób prezentujemy oryginalną historię Iron Mana w sposób, na który pozwala tylko wirtualna rzeczywistość.

Muszę przyznać, że jestem podekscytowany tą zapowiedzią? A Wy? Dajcie znać na naszym Discordzie!