PODZIEL SIĘ

Agenci T.A.R.C.Z.Y.  powrócą do telewizji ze swoim szóstym sezonem już tego lata! Dodać można, iż od razu dostaliśmy informację od Marvela, a także ABC odnośnie informacji o siódmym sezonie. Jednakże według gwiazdy serialu, Clarka Gregga, sezon siódmy będzie już ostatnią misją dla drużyny Agentów.

Podczas konferencji prasowej związanej z premierą kolejnego filmu w rodzinie MCU, „Kapitan Marvel”, Gregg ujawnił następujące informacje na temat przyszłości Agentów – bądź też jej braku.

„To są słowa, które usłyszałem.”
„Komunikat, jaki przeczytałem, brzmiał, kolejne dwa sezony, szósty i siódmy.” – mówi Gregg.

Niektórzy fani Marvela mogli usłyszeć te słowa i być zawiedzeni faktem końca serii, który stał się bardzo bliski; jednak znaczna większość fanów jest prawdopodobnie zdziwiona, iż Agenci T.A.R.C.Z.Y. zdołali utrzymać się tak długo! Dużo fanów zauważyło, że serial już w pierwszym sezonie miał problemy z oglądalnością, jednakże nawet po nim otrzymał trzy kolejne sezony, a każdy z nich kończył się z prawdopodobieństwem kasacji.

Mimo wszystko Agenci T.A.R.C.Z.Y. przetrwali głównie dzięki silnej grupie fanów; nawet jeśli nie jest ona liczna, z pewnością ma w sobie na tyle pasji i determinacji, by przywitać wszystkie postacie (w tym aktorów) w większej rodzinie, czyli w MCU.

Zwiastun do szóstego sezonu zdradził już parę ciekawych oraz interesujących zmian i nowości. Wiemy, że nowy sezon usytuowany będzie rok po wydarzeniach związanych z podróżami w czasie z sezonu piątego, a co ważniejsze, Clark Gregg jakimś cudem powróci, mimo iż śmierć jego postaci Phila Coulsona została potwierdzona. Gregg najwidoczniej zagra nowego złoczyńcę, który nie jest Philem Coulsonem. Sam ten fakt spowodował wiele zamieszania i parę poważnych intryg wokół historii sezonu 6, która jest wielce skrywana. W tej chwili obsada  Agentów T.A.R.C.Z.Y.  zdążyła powrócić na plan, gdzie rozpoczną kręcić sezon 7. Właściwie gwiazda serii Ming-Na Wen już upamiętniła start produkcji w swoim poście na Instagramie.

Prawdę mówiąc, Agenci T.A.R.C.Z.Y.  wyczerpali każdy koncept gatunku sci-fi/szpiegostwa, jaki tylko mogli. Od podróży w czasie, kosmitów, kosmos, wielkie zdrady po wyimaginowany świat w stylu Matrixa, a nawet zaczerpnięte od Marvela wielkie wejścia super złoczyńców, ciekawe crossovery (Ghost Rider, Mockingbird), nie zapominając o powiększaniu uniwersum MCU.

W tym samym czasie sztuczka ze złym bliźniaczym złoczyńcą już została zastosowana w serialu, więc widząc, że wyciągają ten chwyt po raz drugi, możemy łatwo stwierdzić, iż nastał czas, by serial wreszcie się skończył.

6. sezon Agentów Tarczy wlatuje na odbiorniki w maju tego roku!