PODZIEL SIĘ

Brandon Vietti opowiedział Comicbookowi, czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie Young Justice.

Po pięciu latach Young Justice powraca z trzecim sezonem na DC Universe. Drugi sezon, z podtytułem Invasion, miał premierę pięć lat po pierwszym sezonie. Świat przedstawiony również miał skok w czasie z nowymi bohaterami, chociaż jak wiele lat minęło, dokładnie nie wiadomo. Czas pomiędzy Invasion i Outsiders jest obecnie wyjawiony w cyfrowej serii wyłącznie dla DC Universe. Producent Brandon Vietti rozmawiał z ComicBook.com o tym, że fan, który nie przeczytał dodatkowego materiału, nie czuje się zagubiony podczas oglądania nadchodzącego sezonu:

Prowadzimy te dyskusje, przygotowując części z opowiadań. I są pewne wielkie wydarzenia, na których możemy polegać, ponieważ “wielcy fani” dostaną to, co chcą, ale jesteśmy przygotowani, jeśli nowy fan tego nie zrozumie.

Reżyser Phil Bourassa mówi, że hardcorowi fani DC zostaną nagrodzeni za znajomość komiksu, ale potwierdza również, że seria jest interpretacją własną DC Universe:

Uważamy jednak, że jeśli w istocie używamy pomijania czasu jako elipsy, to wyjaśniamy tyle, ile potrzebujemy. Więc jeśli masz fana, który chce podejść do materiału źródłowego, to jest wspaniałe, ale jeśli masz takiego fana, który nie chce tego robić, to oni muszą wiedzieć wszystko wcześniej, a po drugie nasza wersja, wersja DC Universe, jest nieco inna, w niektórych miejscach podobna, w innych nie. Nigdy nie możesz mieć stuprocentowej pewności, że nawet jeśli znasz oryginał, to dokładnie tak się stanie w naszej wersji.

Jesteście już po premierowym odcinku? Jak Wam się podobał? Dajcie nam znać na naszym Discordzie, 🙂

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!