PODZIEL SIĘ

W „Shazam!” poznaliśmy rodzinę Billy’ego Batsona, która otrzymała te same zdolności, co główny bohater. Niedawno grupa aktorów odgrywających ich role udostępniła zdjęcie, na którym ponownie znajdują się w ich kolorowych kostiumach z filmu.

“Shazam!”, jak wiemy, okazał się strzałem w dziesiątkę, powtarzając sukces „Aquamana” w grudniu zeszłego roku. Fani pokochali ten film nawet pomimo tego, że prezentował on ciepły, cukierkowaty i lżejszy ton niż inne produkcje DC Extended Universe do tej pory.

Jak wiemy również od dłuższego czasu, po „Aquamanie” oraz „Shazam!” Warner Bros. zdecydowało się na zaprezentowanie nam innych postaci ze świata DC, zamiast ciągłego eksplorowania Batmana czy Supermana. Oczywiście, gdy przyjdzie na to pora, również te dwie flagowe postacie mają się pojawić na dużym ekranie. Na razie jednak postawiono na ukazanie oraz rozwinięcie trochę mniej rozpoznawanych bohaterów jak Shazam właśnie.

Chociaż fani zaczęli się zastanawiać poważnie, które mniej znane postacie mogą wyjść na pierwszy plan, to wydaje się, że film z Zacharym Levim w jakimś stopniu odpowiedział na to pytanie. Otóż ci, którzy oglądali film, wiedzą, że “Shazam!” oprócz kreacji Billy’ego Batsona oraz jego alter ego zaprezentował również rodzinę Shazam! (niegdyś nazywanych Rodziną Marvel, co zmieniło się po tym, jak Marvel Comics wygrał rozprawę o prawo do używania nazwy Marvel” – przyp. red.). Dzieciaki z rodziny zastępczej Billy’ego uzyskały cudowne zdolności, podobne do tych, które do tej pory tylko on sam posiadał.

W ostatnich dniach aktorzy, którzy wcielili się w postacie z Rodziny Shazam, zrobili sobie wspólne zdjęcie, pokazując ich lepsze ujęcie w kostiumach super bohaterów. Zdjęcie udostępnili na Instagramie:

Czy chcielibyście zobaczyć ponownie Rodzinę Shazam w sequelu? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!