PODZIEL SIĘ

Fani Venoma dostali niedawno (najbardziej konkretną jak dotąd) informację o potencjalnej kontynuacji hitu na podstawie komiksów Marvela – wliczając w to złoczyńcę, który może pojawić się na ekranach.

Nowe pogłoski z portalu Variety mówią, że prace nad drugą częścią “Venoma” oficjalnie wystartowały pod skrzydłami Kelly Marcel (Fifty Shades of Grey). Te same doniesienia mówią, że będziemy mogli zobaczyć w powracających rolach np. Michelle Williams (jako Anna Weying) oraz Woody’ego Harrelsona (jako Cletus Kasady/Carnage).

Oczywiście wielu fanów już od dawna zakładało, że Cletus pojawi się w kolejnej części filmu, szczególnie po tym w jaki sposób został on przedstawiony w scenie po napisach. Dlatego właśnie teraz potwierdza się informacja, że będzie on występował w roli swojego symbiotycznego odpowiednika.

Producent Avi Arad tak mówił o postaci Carnage’a:

“To umęczona dusza. Tu nie chodzi o to, co on robi, nie zawsze musimy pokazywać rozcinanie nożem i rozlew krwi. To, co musimy pokazać, to to, co jest jego motywacją. Czy taki się po prostu urodził? A może to ktoś, komu powinniśmy współczuć? Jeśli udaje ci się stworzyć współczucie wobec złoczyńcy, grasz wtedy o najwyższą stawkę.”

Czekacie na drugą część Venoma?