PODZIEL SIĘ

Od początku szóstego sezonu serialu The Flash bardzo szybko wyrósł nam złoczyńca, który miał okazać się kimś więcej… Niestety otrzymaliśmy spore rozczarowanie, ponieważ Ramsey jako Bloodwork wygląda jak tania kopia Venoma!

Chociaż jeszcze latem mówiono o tym, iż Bloodwork ma zostać złoczyńcą całego sezonu, to prawdopodobnie tego nie doświadczymy, a wszystkie znaki na niebie mówią, że rozwiązanie jego fabuły zobaczymy już 6×08 odcinku The Flash, czyli przed wielkim crossoverem “Crisis on Infinite Earths”.

W tym tygodniu serial przyniósł nam niespodziewane zakończenie, gdy Bloodwork zainfekował swoją krwią Barry’ego Allena, przejmując w pełni jego ciało. Rozwiązanie otrzymamy dopiero za tydzień i na razie ciężko jest nam wyobrazić co tak naprawdę Team Flash wymyśli, aby Flash mógł wrócić do normalności tuż przed Kryzysem.

Aktor grający Ramseya (Bloodworka), czyli  Sendhil Ramamurthy zdaje sobie sprawę ze swojej roli i tego jak wiele krzywd wyrządził, jednakże on sam bardzo liczy na możliwość odkupienia i powrotu do serialu tuż po zakończeniu jego rządów głównego złoczyńcy!

Czy tak się stanie? Musimy na razie poczekać na kolejny odcinek Flasha!