PODZIEL SIĘ

Premiera drugiego sezonu Titans już za dwa miesięce, więc z dnia na dzień trafia do nas coraz więcej materiałów z serialu. Na Comic Conie w San Diego w końcu zobaczyliśmy, jak będzie wyglądał serialowy Deathstroke (Esai Morales) oraz Aqualad (Drew Van Acker)!

Drugi sezon będzie bezpośrednio kontynuował wydarzenia mające miejsce w pierwszym i ponownie zobaczymy w nim Dicka Graysona (Brenton Thwaites), Starfire (Anna Diop), Raven (Tegan Croft) i Beast Boya (Ryan Potter). O serialu wypowiedział się jego showrunner, Greg Walker:

Mamy zamiar użyć materiału z odcinka 12 [na premierę]. Pomyśleliśmy, że koniec jedenastego to genialny cliffhanger i chcieliśmy, by początek sezonu drugiego był jeszcze bardziej rozdmuchany. To był nasz pomysł, a nasi koledzy z DC go podłapali. Dobrze wiedzieć, w jakim kierunku zmierzamy. Wykorzystamy też premierę sezonu drugiego do wprowadzenia zupełnie nowego złola, a skoro Trigon pełni tak wielką rolę w kanonie, pomyśleliśmy, że to z jemu musimy poświęcić tak ważny odcinek, taki, który z kopyta rozpocznie cały kolejny sezon.

W tym sezonie zobaczymy wiele nowych postaci, takich jak Superboy (Joshua Orpin), Jericho (Chella Man), Ravager (Chelsea Zhang), i Mercy Graves (Natalie Gumede). Jason Todd (Curran Walters), Donna Troy (Connor Leslie), Hawk (Alan Ritchson), oraz Dove (Minka Kelly) również powrócą do serii.

Jak podobają wam się kostiumy Aqualada i Deathstroke’a? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

Premiera drugiego sezonu Titans już szóstego września.