PODZIEL SIĘ

UWAGA, PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY DO FILMU AVENGERS: ENDGAME. CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W wywiadzie z Fandango scenarzyści Avengers: Endgame Christopher Marcus i Stephen McFeely odpowiedzieli na pytanie czy w przyszłości zobaczymy następcę Iron Mana.

Klimatyczna, finałowa bitwa Avengers z Thanosem w Endgame zakończyła się, gdy Iron Man użył Kamieni Nieskończoności, by zniszczyć Szalonego Tytana oraz jego armię. Niestety, energia wyzwolona przy pstryknięciu Starka była tak silna, że kosztowała go jego życie – pierwszy bohater MCU zmarł na polu bitwy, w otoczeniu najbliższych. Po krótkiej żałobie fani są jednak ciekawi, co dalej i czy ktoś przejmie tytuł Iron Mana po Tonym. Christopher Marcus celnie zauważył, że pozostało jeszcze kilka żywych bohaterów w zbrojach od Starka.

„Ooh, nie zapomnijcie o tym, że w MCU krąży jeszcze sporo ludzi ze zbrojami.”

Stephen McFeely przyznał jednak, że na ten moment nie mają pojęcia, czy Marvel Studios ma jakieś plany na stworzenie następcy Iron Mana

Na pytanie, czy istnieje możliwość, aby jakiś nowy, młody geniusz przejął pałeczkę po Starku, Markus powiedział krótko „Nie, nie ma szans na Iron Teena.”

Jak myślicie, czy doczekamy się w MCU kolejnego Iron Mana? Może będzie to Rhodey, może Pepper, może, jak zasugerował najnowszy zwiastun Spider-Man: Far From Home, Peter Parker? A może doczekamy się wprowadzenia zupełnie nowej postaci? Dajcie nam znać w komentarzach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!