PODZIEL SIĘ

Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że Ewan McGregor powróci do roli Obi-Wana Kenobiego w serialu na platformie streamingowej Disney+. Mimo że szefowa Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, nie zdradziła zbyt wiele szczegółów dotyczących projektu, dała kilka podpowiedzi sugerujących, że premiera może nadejść szybciej niż się spodziewamy.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

W rozmowie z McGregorem podczas panelu na D23 Expo, Kennedy wyjawiła, że scenariusz serialu został ukończony, a zdjęcia rozpoczną się już na początku 2020 roku. Oznacza to, że wielki powrót Obi-Wana może nastąpić już w 2021 roku.

Fani rzecz jasna są zachwyceni powrotem McGregora do swojej ikonicznej roli. Informacja została nagrodzona hucznym aplauzem, który bardzo ucieszył aktora. McGregor wciąż wspominał o swoim możliwym powrocie do sagi Star Wars, mówiąc, że z chęcią po raz kolejny wcieliłby się w uwielbianego Mistrza Jedi.

“Oczywiście, że bym to zrobił.” – stwierdził McGregor podczas jednego z telewizyjnych wywiadów z sierpnia 2018 roku – “Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze żadnych planów dotyczących Obi-Wana… To musi być dobra historia, aby zrobili spin-off.”

Część fanów nie jest do końca zadowolona, gdyż oczekiwała ze strony Lucasfilmu osobnego filmu dla postaci Obi-Wana, jednak szef Disneya Bob Iger wyjaśnił, że nie mają zamiaru robić żadnego wysokobudżetowego filmu na swoją platformę streamingową. Disney chce się skupić głównie na serialach.

Czekacie na serial o Obi-Wanie? Dajcie znać w komentarzach!